Gizlilik Politikası

Genel

Bu gizlilik politikası, MY Nakliyat  için gizlilik uygulamalarını açıklar .

Bu gizlilik politikası yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma

MY Nakliyat, bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibidir.

Yalnızca e-posta veya diğer doğrudan iletişim yoluyla bize gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir/toplayabiliriz.

Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.

Bilgilerinizi, bizimle iletişime geçme nedeninize ilişkin olarak size yanıt vermek için kullanacağız.

Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek, örneğin bir sipariş göndermek için gerekli olmadıkça, kuruluşumuz dışındaki herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız.

Bizden talep etmediğiniz sürece, gelecekte size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Bilgiye Erişiminiz ve Bilgi Üzerindeki Kontrolünüz

Herhangi bir zamanda bizden gelecekte iletişim kurmayı bırakabilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası aracılığıyla bize her zaman ulaşarak aşağıdakileri yapabilirsiniz:

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Bu site diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir.

MY Nakliyat, bu tür diğer web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden sorumlu değildir ve MY Nakliyat , bu siteler tarafından sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti onaylamaz.

Güvenlik

Bilgilerinizi korumak için önlemler alıyoruz. Web sitesi aracılığıyla hassas bilgiler gönderdiğinizde bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.

Hassas bilgileri (kredi kartı verileri gibi) topladığımız her yerde bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Bunu, web tarayıcınızın altında kapalı bir kilit simgesi arayarak veya web sayfasının adresinin başında “https” arayarak doğrulayabilirsiniz.

Çevrimiçi iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi (örneğin, faturalandırma veya müşteri hizmetleri) gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar/sunucular güvenli bir ortamda tutulur.

Güncellemeler

Gizlilik Politikamız zaman zaman değişebilir ve tüm güncellemeler bu sayfada yayınlanacaktır.

İletişim bilgileri

Bu gizlilik politikasına uymadığımızı düşünüyorsanız veya sizin hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, düzeltmek, değiştirmek veya silmek, bir şikayette bulunmak veya sadece daha fazla bilgi almak istiyorsanız, telefonla bize ulaşın. 08502031252 veya e-posta yoluyla [email protected]

Menü