Antika ve Piyano Taşıma

Antika ve piyano taşıma hizmeti günümüzde en sık araştırılan hizmetler arasında bulunmaktadır. alanında uzman ve deneyimli taşıma ekip arkadaşlarımızla birlikte başta antika eşyalarınız olmak üzere piyano taşımacılığında da sizlere yardım sunuyoruz. My Nakliyat, İzmir’de piyano ve antika taşıma hizmetleri sunan deneyimli ve profesyonel bir nakliye firması olarak bilinmektedir. Sektör içerisinde yaptığımız çalışmalarla birlikte İzmir’in en önde gelen nakliye firması olmaya adayız! Yaptığımız çalışmalarla birlikte eşyalarınıza hiçbir hasar ya da zarar gelmeden taşımlarını gerçekleştiriyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak için antika ve piyano taşıma konusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz!

Hassas ve değerli eşyaların taşınması konusunda uzmanlaşmış ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti hizmeti anlayışı ile ekip arkadaşlarımızla birlikte kaliteli ve güvenli bir hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek! Sizler için hazırladığımız bu içeriğimizde de antika ve piyano taşıma hakkında merak edilen tüm her şeyi bulabilirsiniz!

Piyano Taşıma Hizmetleri

Piyano taşıma hizmeti dışarıdan bakıldığında son derece kolay bir hizmet gibi görünebilmektedir. Ancak hizmetin içeriğinin çok ayrıntılı ve detaylı olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Sektörün öncü firmaları arasında olan My Nakliyat, piyano taşıma ve antika taşıma hizmeti olarak sizlere A’dan Z’ye kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Özellikle bu türde son derece maddi ve manevi açıdan değerli olan bu ürünlerin taşınması hassasiyet istemektedir. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bizler de sizin bu sorununuza çözüm sunarak, piyano taşıma hizmetinde en ince ayrıntıları düşünerek yardımcı oluyoruz!

Piyano Taşıma Süreci

Piyano taşıma hizmetinden yararlanmak isteyenler, doğal olarak sürecin nasıl işlediğini merak etmektedir. Piyano taşıma süreci içerisinde ekip arkadaşlarımız bir takım kurallara ve kriterlere dikkat ederek çalışmalarına devam etmektedir. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki, eşyaların değeri bizim için en önemli kriterler arasında bulunmaktadır. Eşyalarınızın değerini düşmesini engellemek adına, doğru paketleme yaparak süreci başlatıyoruz! Biraz daha detaylandırmak gerekirse, My Nakliyat olarak piyano taşıma sürecinde dikkat ettiğimiz aşamalar şu şekilde:

  1. Her zaman müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde değerli eşyalarınız ve piyanolarınızın taşınması konusunda siz en uygun plan belirlenmektedir.
  2. Piyanonun profesyonel ambalaj malzemeleri kullanarak paketlenmesi de sizler için sunduğumuz bir diğer hizmetler içerisindedir. Piyanolarınızın taşınması kadar nasıl taşındığı da son derece önemlidir. Bu noktada taşınma sırasında oluşabilecek hasarları engellemek adına eşyalarınız ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonel bir şekilde paketlenmektedir.
  3. Ekip arkadaşlarımız taşıma sırasında kullanılacak özel ekipmanları hazırlayarak bu noktada sizler için bütün soru işaretleri ortadan kaldırmaktadır.
  4. Piyanonun güvenli bir şekilde taşınması işlemi de tamamen My Nakliyat olarak bizlere emanettir! Belirttiğiniz yeni adresinize eşyalarınız aldığımız gibi özenli bir şekilde yerleştirilmektedir.
  5. Piyano taşıma süreci içerisinde gerektiği durumlarda, piyanonun tekrar montajı ve ayarlanması işlemi de bizlere aittir!

Piyano Taşıma Maliyeti

Piyano taşıma hizmeti alacak olan kişilerin en sık merak ettiği ve araştırdığı konuların başında piyano taşıma maliyeti gelmektedir. Bu noktada direkt olarak fiyat vermemiz çok yanlış olacaktır. Çünkü fiyatları belirleyen pek çok kriter bir arada bulunmaktadır. Özellikle piyanonun boyutu, taşınma mesafesi ve kullanılacak ek hizmetlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Bizler de bu noktada My Nakliyat olarak, sizlere her zaman uygun fiyatlarla piyano taşıma hizmeti sunduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

Antika Taşıma Hizmetleri

Piyano taşıma hizmeti kadar antika taşıma hizmetimiz de büyük bir profesyonellikle yürütülmektedir. Sizin için ele aldığımız bu süreci, eşyaların değeri ve hassasiyeti nedeniyle dikkatli bir şekilde yürüttüğümüzün altını çizmek istiyoruz. Bu noktada devreye girerek, antika taşıma sürecinde şu noktaları aşama aşama ilerletiyoruz:

Öncelikle ekip arkadaşlarımız bu noktada müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetle birlikte antikaların taşınması için en uygun planın belirlenmesini sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra planlama sürecimiz sona erdikten sonra antikalarınızı profesyonel ambalaj malzemeleri kullanarak paketlemeye başlıyoruz.

Antikalarınızı ürüne uygun olarak paketledikten sonra güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız güvenli bir şekilde belirttiğiniz yerden belirttiğiniz adrese teslim edilecek.

Antika Taşıma Maliyeti

Antika taşıma maliyeti de bu hizmetten yararlanmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Ekip arkadaşlarımız taşınacak olan ürünü gördükten sonra sizlere fiyat bilgisi hakkında bilgi verebilmektedir. Bu noktada taşınacak eşyaların sayısı, boyutu, taşınma mesafesi ve kullanılacak ek hizmetlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. My Nakliyat olarak, müşterilerimize uygun fiyatlarla antika taşıma hizmeti sunduğumuzu bir kere daha vurgulamak istiyoruz.

İzmir Piyano ve Antika Taşıma

My Nakliyat olarak, piyano ve antika taşıma süreçlerinde tüm eşyalarınız için sigorta hizmeti sunduğumuzu söylemek istiyoruz. Sizin için sunduğumuz bu hizmet içerisinde olası hasar ve kayıp durumlarında maddi güvence sağlıyoruz. Kafanızda hiçbir soru işareti olmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bunun yanı sıra My Nakliyat olarak, piyano ve antika taşıma hizmetlerimizde her zaman kaliteli ve dayanıklı ambalaj malzemeleri kullandığımızı belirtmek istiyoruz. Kullanmış olduğumuz bu malzemeler, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için özel olarak tasarlanmıştır.

Taşınma Sürecinde Ekstra Bir Ücretle Karşılaşacak Mıyım?

Taşınma süreci çoğu kişi için zor ve meşakkatli olabiliyor. Bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmak istiyorsanız, bu noktada doğru firmayı tercih ettiğimizin altını çizmek istiyoruz. Sektörün öncü firmaları arasında olan My Nakliyat, sizlere asla ekstra bir maliyet ortaya çıkarmamaktadır. My Nakliyat, ekspertiz hizmeti sonrasında belirlenen fiyat üzerinden hizmet vermektedir. Bunu da sadece antika ve piyano taşımacılığı hizmeti için değil, bütün hizmetleri için gerçekleştirmektedir. Taşıma sürecinde ekstra ücret talep etmediğimizi vurgulamak istiyoruz. Ancak, sizlerin taşıma öncesinde ya da sırasında ek hizmetlerin talep edilmesi durumunda fiyatlandırmanın değişebileceğinin altını çiziyoruz!

My Nakliyat, İzmir’de piyano ve antika taşıma hizmetleri sunan profesyonel ve güvenilir bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte değerli eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Piyano ve antika taşıma süreçlerinde sizler de My Nakliyat ile çalışarak, eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilir, sorunsuz bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunmak için bizimle iletişime geçin! Ekip arkadaşlarımızın sizler için sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanın.

Taşınma Sürecinde Doğru Firmanın Önemi

Taşınma Süreci içerisinde doğru firmanın önemi, pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Firmayı doğru tercih ettiğiniz takdirde taşınma süreci öncesinde, planlama aşamasında, taşınma sırasında ve sonrasında hiçbir sorun ile karşılamazsınız. Karşılaşmadığınız gibi işleriniz de pratik bir şekilde ilerlemektedir.

Sizler için hizmet sunan firmalar arasında olan My Nakliyat, taşınma süresinde a’dan Z’ye pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek pek çok ürünün taşınması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere büyük kolaylık ve destek sağlamaktayız. Sektörün ileri gelen firmaları olan ve İzmir’in en çok tercih edilen nakliye firması olma yolunda adım adım ilerleyen My Nakliyatla taşınma sürecinde riskleri en aşağı seviyeye indirin!

Menü