Hakkımızda

MY Nakliyat YonetimMarkamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.

 

İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa BEY “Bu Hizmetten Daha İyisini Hak ediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu, Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 28’den fazla kamyon ve yaklaşık 124 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Nakliyat, Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

2015 Yılında MY Nakliyat Bünyesinde MY Vinç Kiralama Hizmetleri Kurulmuş olup , İzmir’de Vinç ve Asansör Kiralama Hizmetimizde 13 İş Makinesi ile İzmir’de Vinç Kiralama Şirketleri arasında Lider Konumda Olmayı Başardık.

2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve  bu süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

İzmir veya Ege bölgesinde daha Profesyonel Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayabilirsiniz. My Nakliyat ve Vinç Kiralama ‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın.  Şimdi bize ulaşın

Aldığımız Ödüller :

2009 Gelişmekte Olan Şirket Ödülleri

2011  Şehir Ödüllerinde En iyi Nakliye Şirketi Ödülü

2012 Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü

2014  Nakliye Sektöründe Lider Marka Ödülü

2016  Türkiye Altın Marka Ödülü

2015 – 2018 – 2020 – 2021 -2022 Yıllarında Güvenilir Marka Ödülleri

2023 Yılında ISO 9001 Belgeli İlk Evden Eve Nakliyat Firması Olmayı Başardık

Desteklediğimiz Kuruluşlar  :

LÖSEV – Mehmetçik Vakfı – Engelliler Derneği – Şehit Aileleri Derneği

Menü